загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію

26


До кінця збору підписів залишилось
0   днів

Скасувати рішення №27 дев’ятої сесії сьомого скликання ЗОР

Призвіще, ім'я, по батькові автора (ініціатора): ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ КАЛІНІН
Статус: Архів
Петиція № 001/301116 подана: 2016-11-28 01:34:16
Дата початку збору підписів: 2016-11-30 14:52:59

Текст електронної петиції

Прошу розглянути мою петицію про скасування рішення №27  дев’ятої сесії сьомого скликання Запорізької обласної ради "Про звернення депутатів Запорізької обласної ради до  Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства юстиції України, Міністерства закордонних справ України, керівників депутатських фракцій Верховної Ради України, голови Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму, голови Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя, голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, голови Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції щодо захисту інституції сім'ї в Україні".
У своєму зверненні депутати Запорізької обласної ради послуговуються фантастичними термінами "штучна проблема", "так звана дискримінація", "традиційні цінності" і вимагають зупинити процес "викривлення" дефініцій шлюбу і сім’ї в Конституції України, виключити з законодавства заборону дискримінації у трудовій сфері за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності і зупинити затверджений Урядом план дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року.
Шановні депутати Запорізької обласної ради! Ваше звернення - мерзенне й огидне, від нього тхне "скрєпами" колишнього Радянського Союзу і нинішньої Російської Федерації. Я прошу Вас якщо не сприяти, то хоча б не заважати центральній владі нарешті виконувати їхні прямі обов’язки з захисту меншин від дискримінації і не діяти подібно до східного сусіда. Україна - країна толерантності, людяності і правди порівняно із Російською Федерацією. І ми маємо і надалі йти шляхом розвитку основоположних цінностей - поваги до різноманіття і всіх людей, незалежно від будь-яких їхніх ознак. 
Якщо Ви вважаєте, що Ваше звернення відбиває думку запорізької громади - влаштуйте громадські слухання і я обов’язково завітаю і розповім про "так звану" (!!!) дискримінацію, з якою я повсякденно стикаюся у житті, на вулиці, на навчанні.  Туди ж, я впевнений, прийде багато запоріжців, які зможуть довести Вам наявність такої проблеми як в Запоріжжі, так і в Україні загалом. Я впевнений, що Вами не проводилось жодних досліджень, не розглядалося жодних робіт з цієї теми, тому у Вас немає жодного права 
приймати таке рішення від імені запорізької громади.
Дякую за увагу!