загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію

87


До кінця збору підписів залишилось
0   днів

Що до підтримки призначення ЕДЕЛЯ Михайла Григоровича на посаду директора КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані»

Призвіще, ім'я, по батькові автора (ініціатора): ВІТАЛІЙ СТАНІСЛАВОВИЧ СЕМЕНЮК
Статус: Архів
Петиція № 013/210218 подана: 2018-02-19 06:44:27
Дата початку збору підписів: 2018-02-21 16:16:02

Текст електронної петиції

До порядку денного двадцятої сесії Запорізької обласної ради сьомого скликання внесено питання щодо призначення директора Комунального закладу «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради.

М. Г. Едель є одним з кандидатів на посаду директора означеного навчального закладу.

Вважаємо за необхідне зазначити, що розроблений М. Г. Еделем "Стратегічний план розвитку закладу на 2018 – 2020 роки "(розроблений за завданням обласної ради та наданий їй на розгляд у липні 2017 р.) дає новий імпульс розвитку та розширює мережу технічних гуртків м. Запоріжжя, Вільнянського, Запорізького, Михайлівського, Оріхівського, Токмакського, Чернігівського та інших регіонів Запорізької області; надасть можливість отримання дітьми та дорослими  сучасних знань та навичок не тільки в обласному центрі ,а і у віддалених населених пунктах .

Реалізація означеного стратегічного плану дозволить: 

-          покращити профорієнтацію та допрофесійну підготовку молоді до інженерних та наукових професій; обрати завчасно той фах, який більш підходить особі.

-         створити платформу для подальшого розвитку STEM-освіти в навчальних закладах, як одного з самих модернових методів навчання на сьогодні;

-         посилити взаємодію з вищими навчальними закладами області, зорієнтувати місцевих абітурієнтів до вступу на конкретні кафедри,з яким налагоджена співпраця.

-         започаткувати створення системи освіти дорослих («освіта протягом життя»), надати , за потреби, можливість перепрофелюватись,отримати  другу сучасну  професію.

Стратегічний план розвитку закладу на 2018 – 2020 роки схвалено загальними батьківськими зборами КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» (протокол №1 від 15.02.2016 р.).

Просимо підтримати кандидатуру Еделя М. Г. на посаду закладу  ,як найбільш ефективну,  на наш погляд, кандидатуру  для реалізації цього плану.