загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію

70


До кінця збору підписів залишилось
65   днів
Для того, щоб підтримати петицію, необхідно авторизуватися

Що до підтримки призначення ЕДЕЛЯ Михайла Григоровича на посаду директора КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані»

Призвіще, ім'я, по батькові автора (ініціатора): ВІТАЛІЙ СТАНІСЛАВОВИЧ СЕМЕНЮК
Статус: Триває збір підписів
Петиція № 013/210218 подана: 2018-02-19 06:44:27
Дата початку збору підписів: 2018-02-21 16:16:02

Текст електронної петиції

До порядку денного двадцятої сесії Запорізької обласної ради сьомого скликання внесено питання щодо призначення директора Комунального закладу «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради.

М. Г. Едель є одним з кандидатів на посаду директора означеного навчального закладу.

Вважаємо за необхідне зазначити, що розроблений М. Г. Еделем "Стратегічний план розвитку закладу на 2018 – 2020 роки "(розроблений за завданням обласної ради та наданий їй на розгляд у липні 2017 р.) дає новий імпульс розвитку та розширює мережу технічних гуртків м. Запоріжжя, Вільнянського, Запорізького, Михайлівського, Оріхівського, Токмакського, Чернігівського та інших регіонів Запорізької області; надасть можливість отримання дітьми та дорослими  сучасних знань та навичок не тільки в обласному центрі ,а і у віддалених населених пунктах .

Реалізація означеного стратегічного плану дозволить: 

-          покращити профорієнтацію та допрофесійну підготовку молоді до інженерних та наукових професій; обрати завчасно той фах, який більш підходить особі.

-         створити платформу для подальшого розвитку STEM-освіти в навчальних закладах, як одного з самих модернових методів навчання на сьогодні;

-         посилити взаємодію з вищими навчальними закладами області, зорієнтувати місцевих абітурієнтів до вступу на конкретні кафедри,з яким налагоджена співпраця.

-         започаткувати створення системи освіти дорослих («освіта протягом життя»), надати , за потреби, можливість перепрофелюватись,отримати  другу сучасну  професію.

Стратегічний план розвитку закладу на 2018 – 2020 роки схвалено загальними батьківськими зборами КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» (протокол №1 від 15.02.2016 р.).

Просимо підтримати кандидатуру Еделя М. Г. на посаду закладу  ,як найбільш ефективну,  на наш погляд, кандидатуру  для реалізації цього плану.