загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію

3


До кінця збору підписів залишилось
0   днів

Дати дітям хворим на туберкульоз надію! Виділити з обласного бюджету 8,0 млн. грн. на лікування дітей від туберкульозу в 2021 році, на утримання єдиного в області дитячого протитуберкульозного санаторію.

Призвіще, ім'я, по батькові автора (ініціатора): Микола Миколайович Стефаненков
Статус: Архів
Петиція № 026/160321 подана: 2021-03-14 17:27:29
Дата початку збору підписів: 2021-03-16 17:50:41

Текст електронної петиції

     Дати дітям хворим на туберкульоз надію!
    Виділити з обласного бюджету 8,0 млн. грн. на лікування дітей від туберкульозу в 2021 році,  на утримання єдиного в області дитячого протитуберкульозного санаторію.
     Туберкульоз страшна соціальна хвороба,  якою може захворіти кожна людина або дитина. Лікування дитячого чи дорослого туберкульозу триває значний час та потребує професійного підходу, спеціалізованих фахівців. 
Лікування у санаторії це можливість гарантовано одужати та навчатися одночасно. 
Просимо Запорізьку обласну раду виділити ці  кошти на утримання  дитячого відділення №2 КНП «Запорізький регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр» ЗОР (раніше обласний дитячий протитуберкульозний санаторій). 
Ми всі разом повинні зупинити можливість розповсюдження дитячого туберкульозу  та не допустити наступних смертельних випадків. 
Нажаль ,на сьогодні Запорізька область на першому місці щодо захворювання на дитячий туберкульоз, випадки дитячої смертності теж були.

Тому, на мою думку, саме зараз обласна влада повинна першочергово розглядати питання фінансування дитячого санаторію!

 Ми повинні зберегти здоров’я наших дітей! Це наше сьогодення, наше майбутнє!